ZAJĘCIA DODATKOWE

Imię i nazwiskoRodzaj zajęćUczestnicyTerminSalaUwagi
Andrzejewska AnetaKoło plastyczneklasy I - IV środy 13.00 - 14.307 al. Niepodległości
Badziąg RomanMłody konstruktorklasy I - IVśrody 13.45 - 14.3026 al. Niepodległości
Badziąg RomanSzkolny wolontariatklasy I - IVśrody 14.40 - 15.2526 al. Niepodległości
Badziąg RomanFilm polski - świetlicaklasy I - IIIponiedziałki 12.45 - 13.3026 al. Niepodległości
Badziąg RomanSocjoterapiaklasy IV, V, VIIponiedziałki 15.30 - 16.1526
al. Niepodległości
Bartnicka KingaZajęcia dodatkowe z biologiiklasy V - VIIIpiątki 14.40 - 15.2522/24 ul. Kujawska
Bartol IzabellaOgólnopolski Projekt Literacki "Stworzeni z wyobraźni" II edycjaklasy III gim.czwartki 15.3032ul. Kujawska
Bęben PawełSzachyklasy I - IVśrody 13.40 - 14.306
2 godziny w miesiącu
al. Niepodległości
Bęben PawełLiga szachowaklasy V - VIIIczwartki 14.40 - 15.2515ul. Kujawska
Blajchert JoannaKoło chemiczneklasy VII - VIIIśrody 16.25 - 17.1022ul. Kujawska
Blajchert JoannaKlub Młodych Odkrywcówklasy VII - VIII i III gim.środy 15.30 - 16.1522ul. Kujawska
Bogdanowicz TeresaZajęcia dodatkowe z języka polskiegoklasy III c i e gim.piątki 13.3532ul. Kujawska
Dobrowolska DanutaZajęcia matematyczno - przyrodniczeklasy I - IIIwtorki 13.45 - 14.305al. Niepodległości
Domańska AnnaZajęcia przygotowujące do egzaminu gimnazjalnego z matematykiklasy III b i d gim.wtorek 14.401ul. Kujawska
Domańska AnnaZajęcia przygotowujące do egzaminu gimnazjalnego z matematykiklasa III a gim.wtorek 15.501ul. Kujawska
Giełczyk DianaSzkolny Handmade - robótki ręczneklasy VIczwartki 15.30 - 16.1515ul. Kujawska
Idzikowski PiotrSiatkówka dziewczątklasy V- VIIIśroda 16.30 - 17.30
czwartek 16.30 - 18.30
ul. Kujawska
Jaroszewicz AgnieszkaZajęcia przygotowujące do sprawdzianuklasy VIIIśroda 16.20 - 17.30
co 2 tygodnie
2ul. Kujawska
Jóźwiak JaninaMłody Badacz Przyrodyklasy - V - VIIIponiedziałki 14.35 - 16.0524ul. Kujawska
Kobuszewska GrażynaZajęcia dodatkowe z geografiiwtorki 15.3029ul. Kujawska
Kołodziej KrystynaKoło muzyczneklasa II cśrody 9.50 - 10.35mała sala gimnastycznaal. Niepodległości
Kozera LucynaZ matematyką za pan bratklasy I - IIIczwartki 12.45 - 13.3022al. Niepodległości
Kozera Lucynamali artyściklasy I - IVwtorki 12.45 - 14.1522al. Niepodległości
Kuklińska BarbaraGry i zabawyklasy Ipiątki 13.45 - 14.30al. Niepodległości
Kusiorska IwonaZajęcia dodatkowe z języka niemieckiegoklasy VIIśrody 14.30 - 15.3017ul. Kujawska
Kusiorska IwonaZajęcia dodatkowe z języka niemieckiegoklasy VIIIczwartki 15.30 - 16.1517ul. Kujawska
Lenartowicz DanielKoło liturgiczneklasy V - VIIIśrody 15.00 - 16.0027ul. Kujawska
Łożyński MichałKoło historyczneklasy VI - VIIIwtorki 14.45 - 15.3014ul. Kujawska
Malinowska AgnieszkaKoło matematyczneklasy VIwtorki 14.40 - 15.2528ul. Kujawska
ks. Malinowski PrzemysławLiga strzelecka - w LOklasy VIIwtorki 16.00 - 17.15LO - strzelnica
ks. Malinowski PrzemysławSzkolne Koło "Caritas"klasy V - VIIIpiątki 15.0027ul. Kujawska
ks. Malinowski PrzemysławZajęcia sportowe - piłkaklasy II - Vśrody 15.00boisko szkolneal. Niepodległości
Manikowska IwonaKoło fizyczneklasy VII - VIIIwtorki 14.40 - 15.2516ul. Kujawska
Orlińska MartaSzkolny Handmade - robótki ręczneklasy VIczwartki 15.30 - 16.1515ul. Kujawska
Pazdej MateuszKlub debat oksfordzkichklasy VIIIponiedziałki 15.30 - 17.003ul. Kujawska
Pazdej MateuszKoło języka angielskiego dla uczniów zdolnychklasy Vśrody 14.30 - 15.303ul. Kujawska
Prus MałgorzataZ bezpieczeństwem za pan bratponiedziałki 12.45 - 13.304al. Niepodległości
Prus MałgorzataMałe orły mjatematyczneklasy I - IIIwtorki 13.45 - 15.154al. Niepodległości
Sadkowski AndrzejSzkolny Klub Wolontariatuwedług zapotrzebowania BŻ, SCW, UMul. Kujawska
Sadowska MałgorzataChcę wiedzieć więcej - przygotowanie do konkursuklasy IIIśrody 8.55 - 9.406al. Niepodległości
Sekuterska-Nowak HonorataMłodzi literaciklasy V - VIpiątki 13.45 - 14.302ul. Kujawska
Skiba KarolPiłka nożnaklasy III gim.poniedziałki 18.30 - 20,00ul. Kujawska
Stróżyńska JoannaKoło informatycznewtorki 14.30 - 15.1525al. Niepodległości
Świderska AgataKoło plastyczneklasy V - VIwtorki 15.307ul. Kujawska
Turek MagdalenaZajęcia dodatkowe z języka polskiegoklasa III b gim.wtorki31ul. Kujawska
Wesołowska AnetaJęzyk angielski - dodatkowyklasy IVśrody 13.45 - 14.3040al. Niepodległości
Winkler AgataZajęcia przygotowujące do egzaminu gimnazjalnegoklasy III gim.poniedziałki 15.35 - 16.2030ul. Kujawska
Witkowska Monikazdolny anglik - Koło języka angielskiegoklasy VIIczwartki 14.40 - 15.303ul. Kujawska
Woźniak MałgorzataInnowacja Montessoriklasy Iczwartki i piątki 8.00 - 8.4523al. Niepodległości
Wójcik IwonaKoło taneczneklasy VI - VIIwtorki 15.00 - 16.00sala fioletowaal. Niepodległości
Zięcik MirosławaZajęcia przygotowujące do egzaminu gimnazjalnegoklasa III e gim.piątki 13.4528ul. Kujawska
Zięcik MirosławaMłody matematyk - Koło matematyczne klasy IVśrody 15.15 - 16.0033al. Niepodległości