„Sportowe, szkolne anioły”

W grudniu uczniowie naszej szkoły wzięli udział w międzyszkolnym konkursie plastycznym „Sportowe, szkolne anioły”, zorganizowanym przez Szkołę Podstawową nr 2 w Pile. Miło mi jest poinformować, że trzech uczniów naszej szkoły otrzymało nagrody za swoje piękne prace. Oto nagrodzeni uczniowie:

– Tobiasz Mila kl. VB – III miejsce
– Aleksandra Fiedler kl. VI B- wyróżnienie
– Liliana Szklarek kl. IV a – wyróżnienie

Serdecznie gratuluję zwycięzcom i dziękuję wszystkim uczestnikom za ich piękne prace i zaangażowanie.

Pozdrawiam serdecznie  Agata Świderska
                                                                                                                                                  nauczyciel plastyki