Bezpieczeństwo w sieci – rodzic.

Szanowni Państwo.

Zachęcamy do zapoznania się z krótką infografiką pt. „Jak zapewnić bezpieczeństwo w sieci swojemu dziecku”.
W obecnych warunkach, w czasie stanu epidemii, Internet stanowi dla nas furtkę do kontynuowania edukacji Państwa Dzieci. Tym samym Państwa Dzieci mają prawdopodobnie większy/ dłuższy dostęp do Internetu. Ma to swoje korzyści, ale niesie też za sobą pewne zagrożenia.
Warto zatem przypomnieć sobie zasady ułatwiające zadbanie o bezpieczeństwo swoich pociech.

Pedagodzy szkolni:
Marta Krysiak i Paulina Zielińska

>> tutaj ulotka <<

Drodzy Rodzice

Internet jest dzisiaj wszechobecny w naszym codziennym życiu jest platformą wymiany informacji, miejscem rozrywki, nauki i pracy. Dlatego bardzo ważne jest by aktywności online nie dominowały życia dziecka, aby źródłem ważnych dla jego rozwoju informacji były osoby zaufane, a nie przypadkowi internetowi nadawcy. W związku, z tym zachęcamy do zapoznania się z poniższymi broszurami: „Nastolatki w wirtualnym tunelu” oraz „Dzieci w wirtualnej sieci”

Pedagodzy szkolni:

Paulina Zielińska i Beata Grzybowska-Nowak