DYŻUR WAKACYJNY

Szanowni Rodzice!

Informujemy, że w roku 2022 oddziały przedszkolne w SP nr 5 pełnią dyżur w sierpniu.

PLAN PRACY PRZEDSZKOLI LIPIEC -SIERPIEŃ 2021-22

Nabór na okres wakacyjny trwać będzie od 16 do 27 maja br. w formie tradycyjnej (papierowej).

Rodzice dzieci z naszych oddziałów przedszkolnych, które potrzebują opieki w okresie wakacyjnym:

• w sierpniu – w naszym przedszkolu muszą pobrać i złożyć deklarację w sekretariacie szkoły (złożenie deklaracji w wymaganym terminie jest równoznaczne z przyjęciem dziecka na sierpień)
  • w lipcu – w innym publicznym pilskim przedszkolu muszą pobrać u nas dokumenty  i złożyć wniosek wraz załącznikami w wybranej przez siebie placówce pełniącej dyżur w lipcu.

Rodzice dzieci z pozostałych przedszkoli prowadzonych przez Gminę Piła, które potrzebują opieki w sierpniu br.:

• składają wniosek wraz z wymaganymi załącznikami w sekretariacie szkoły (czynnym od 7.00 do 15.00) al. Niepodległości 18.

Informacja o przyjęciu lub nieprzyjęciu dziecka do oddziałów przedszkolnych na wolne miejsca w sierpniu, zostanie zamieszczona 15 czerwca na stronie internetowej szkoły.

OŚWIADCZENIE