SZKOŁA W CZASIE PANDEMII

Zarzadzenie Prezydenta Miasta Piły w sprawie ustalenia określonych ograniczeń w wykonywaniu zadań o charakterze publicznym na obszarze Miasta Piły

PROCEDURY BEZPIECZEŃSTWA OBOWIĄZUJĄCE W SZKOLE OD 22 MARCA 2021

DRODZY RODZICE I UCZNIOWIE!

PROSIMY O ZAPOZNANIE SIĘ Z PROCEDURAMI BEZPIECZEŃSTWA UMIESZCZONYMI PONIŻEJ.

PROCEDURY OBOWIĄZUJĄCE W SZKOLE OD 22 MARCA 2021

ZASADY ORGANIZACJI NAUCZANIA ZDALNEGO

KONSULTACJE DLA UCZNIÓW KLAS ÓSMYCH

ZASADY ORGANIZACJI KONSULTACJI KLAS 8 pobierz

KONSULTACJE-OŚWIADCZENIE pobierz

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

INFORMACJA DOTYCZĄCA POTENCJALNEJ KWARANTANNY

Covid 19: kwarantanna / ważne informacje dla rodziców uczniów i przedszkolaków

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Pile informuje:

1. Jeżeli zachorowałeś na Covid 19 uzyskaj od lekarza rodzinnego zwolnienie lekarskie L-4, przebywaj w izolacji domowej, Twoi domownicy objęci są kwarantanną domową.

Osobom objętym kwarantanną zostanie wydana decyzja administracyjna (poczta nie dostarcza korespondencji do adresatów na kwarantannie – otrzymacie decyzję po jej zakończeniu).

Złóż oświadczenie u pracodawcy (telefonicznie lub e-mailowo) o tym, że przebywasz na kwarantannie.

Po odbyciu kwarantanny dostarcz otrzymaną decyzję o kwarantannie do pracodawcy (każdy domownik wg konieczności dostarcza kopię w/w decyzji).

2. Jeśli jesteś rodzicem ucznia lub przedszkolaka który został objęty kwarantanną w związku z jego kontaktem z osobą zarażoną, również ty wraz z domownikami zostaniesz objęty kwarantanną na okres 10 dni liczonych od dnia następującego po dniu ostatniego kontaktu dziecka z chorym.

Przygotuj dane domowników (imiona, nazwiska, nr pesel, nr telefonów) i czekaj na kontakt telefoniczny z pracownikiem inspekcji. W razie dużej ilości takich spraw – bądź cierpliwy.

Zostanie wydana decyzja administracyjna o okresie kwarantanny (poczta nie dostarcza korespondencji do adresatów na kwarantannie – otrzymacie decyzję po jej zakończeniu).

Jeśli w okresie kwarantanny ktoś z domowników zaczyna mieć niepokojące objawy skontaktuj się z lekarzem prowadzącym w celu odbycia konsultacji. Lekarz zdecyduje o potrzebie wykonania testu.