Mamy laureatki!

Została rozstrzygnięta VI edycja konkursu przyrodniczo-artystycznego pod nazwą „Przyrodnicze rymowanie-otaczającego świata poznawanie – grzyby wielkopolskich parków krajobrazowych”. Konkurs jest realizowany przez zespół Parków Krajobrazowych Województwa Wielkopolskiego oraz Ligę Ochrony Przyrody Zarząd Okręgu w Poznaniu. Tematem tegorocznej edycji były grzyby.

5 grudnia w sali sesyjnej Urzędu Marszałkowskiego w Poznaniu zostały wręczone laureatom nagrody i pamiątkowe dyplomy.

Z naszej szkoły otrzymały je uczennice : Serocka Aleksandra z klasy V a, Serwatka Martyna z klasy V a, Plucińska Olga z klasy VI a i Weinstok Zuzanna z klasy VII b. Szkolnym koordynatorem konkursu była pani Janina Jóźwiak – nauczyciel przyrody.

Serdecznie gratulujemy sukcesu i życzymy następnych.

                                                                                                                                                                                                                 J. Jóźwiak

>>zobacz zdjęcia<<