Bal ósmoklasistów i trzecioklasistów

We wtorek 4 czerwca br. uczniowie klas ósmych i trzecich gimnazjum świętowali zakończenie kolejnego etapu edukacji, bawiąc się na balu w Restauracji AMOR. Impreza rozpoczęła się bardzo dostojnie, pięknym odtańczeniem poloneza. Następnie młodzież oddała się tanecznemu szaleństwu, któremu przewodził dj – p. K. Belak. W trakcie zabawy zostali wybrani najwytrwalsi tancerze, czyli królowe i królowie balu:

z klas 8 – Amelia Marciniuk kl. 8 b i Filip Tymczyszyn z kl. 8 a;

z klas 3 – Kinga Szczęsna z kl. 3 d i Dorian Rabiński z kl. 3 b.

Impreza udała się wyśmienicie i trwała do późnych godzin wieczornych. Nasi uczniowie kolejny raz pokazali, że potrafią się wspaniale zachowywać oraz doskonale bawić. Nie mogę też nie wspomnieć o tym, iż nasza młodzież prezentowała się tego popołudnia wyjątkowo atrakcyjnie.

M.Orlińska

>> zobacz zdjęcia <<