Mamy laureata!

W czwartek 5 grudnia reprezentacja klas czwartych pod opieką pani Mirosławy Zięcik wzięła udział w VII Miejskim Konkursie Matematycznym Mistrz Tabliczki Mnożenia pod patronatem Prezydenta Miasta Piły, który odbył się w Szkole Podstawowej nr 6. Naszą szkołę reprezentowali Olivier Wójcik z klasy 4 b oraz Anna Majocha, Liliana Szklarek i Szymon Kończak z klasy 4 a, którzy zostali wyłonieni w eliminacjach szkolnych przeprowadzonych 28 października. Podczas konkursu uczniowie zmagali się z ośmioma zadaniami o różnym stopniu trudności oraz wzięli udział w warsztatach świątecznych.

Miło mi poinformować, że uczeń klasy 4 b Olivier Wójcik został laureatem tego konkursu,  zajął III miejsce i znalazł się na podium w trójce najlepszych matematyków klas czwartych w Pile. Za ten ogromny sukces Olivier otrzymał dyplom i nagrodę rzeczową. Pozostali reprezentanci również mogą być z siebie dumni, ponieważ wykazali się bardzo dobrą znajomością tabliczki mnożenia, co doceniło jury, nagradzając wszystkich dyplomami i słodyczami.

Gratuluję wszystkim uczestnikom świetnego wyniku, a szczególnie Olivierowi 3 miejsca i życzę kolejnych sukcesów.

M. Zięcik