Christmas cards

Uczniowie naszej szkoły mają okazję brać udział w projektach e-twinning. Podczas lekcji języka angielskiego po raz kolejny uczestniczyli w projekcie Christmas cards.

W tym roku to klasy trzecie wzięły udział w projekcie wymiany kartek świątecznych. Już pod koniec listopada podczas lekcji języka angielskiego dzieci przygotowywały kartki świąteczne wraz z życzeniami i krótkim tekstem o sobie w języku angielskim dla rówieśników z Hiszpanii. To właśnie ten kraj podjął współpracę z naszą szkołą. Kartki trzecioklasistów całkiem szybko dotarły za granicę. Nasi uczniowie kartki z Hiszpanii mogli przeczytać w połowie grudnia. Wszyscy z przejęciem oglądali otrzymane kartki w czasie lekcji języka angielskiego. Porównywali formę i wykonanie hiszpańskich kartek z wykonanymi własnoręcznie.

M. Witkowska