Mistrz kaligrafii

Z okazji Międzynarodowego Dnia Języka Ojczystego w klasie III C został zorganizowany Klasowy Konkurs Kaligrafii. Udział w nim wzięła cała klasa. Celem konkursu było doskonalenie umiejętności kształtnego i pięknego pisania, rozwijanie wrażliwości na piękno języka ojczystego oraz rozwijanie zainteresowań i umiejętności uczniów. Uczniowie starali się jak najładniej przepisać wiersz pt. „Poznaję Polskę – wiersze o Polsce” Patrycji Wójtkowiak – Skórki.

Mistrzem Kaligrafii został Szymon Mańkowski, drugie miejsce zajęła Aleksandra Jachocka, a trzecie Oliwia Breitenbach. Wyróżnienie otrzymały: Roza Bozchidarova, Weronika Sporek i Zuzanna Musioł. Uczniowie, którzy zajęli najlepsze miejsca otrzymali dyplomy oraz nagrody książkowe.

Monika Bęben