Dzień Edukacji Narodowej

14 października obchodziliśmy Dzień Edukacji Narodowej. Z tej okazji klasy IV – VIII i przedstawiciele młodszej braci szkolnej spotkali się na uroczystym apelu. Zebranych powitała Dyrektor Dorota Gulińska, która podziękowała nauczycielom za trud wkładany w nauczanie dzieci i młodzieży. Następnie przedstawiła nauczycieli nagrodzonych. Jedna z nauczycielek, Pani Iwona Kusiorska została wyróżniona Medalem Komisji Edukacji Narodowej. Nagrodę prezydenta otrzymały Panie Izabela Bartol   i Barbara Kuklińska. Nagrody dyrektora odebrali zarówno nauczyciele: Puchalska Elżbieta, Oleszak Bogna, Orlińska Marta, Sekuterska – Nowak Honorata, Grzybowska – Nowak Beata, Zielińska Paulina, Wesołowska Aneta , Łożyński Michał, Świderska Agata,  Skiba Karol, Bartnicka Kinga, Idzikowski Piotr, Kusiorska Iwona, Blajchert Joanna, Idzikowski Adam, Woźniak Małgorzata, Badziąg Roman, Bruzda Katarzyna oraz pracownicy administracji i obsługi: Błażejak Sylwester, Dąbrowska Iwona, Golec Ewelina, Heimann Wioletta, Król Jacek, Lisowska Ewa, Mieczkowska Katarzyna, Pacer Grażyna, Podgórska – Kędziora   Joanna, Potocka Krystyna, Szwemin Magdalena , Wełnic Iwona, Zawadzak Aleksandra , Zawisza Alicja.

Apel był doskonałą okazją do przedstawienia nowych członków Szkolnego Samorządu Uczniowskiego. Każdy z nich otrzymał okolicznościowy dyplom. Głos zabrała też nowo wybrana przewodnicząca samorządu, która podziękowała za zaufanie i wybranie jej na to stanowisko. Całość apelu przeplatana była piosenkami i wierszami dedykowanymi nauczycielom.

K.B.